ال‌جی از بازار موبایل چین خارج می‌شود

بر اساس گزارش‌هایی که رسانه‌های خبری چین منتشر کرده‌اند، شرکت ال‌جی می‌خواهد از بازار گوشی‌های هوشمند چین خارج شود. این خبر در حالی منتشر می‌شود که بخش موبایل ال‌جی، ضررهایی را به همراه داشته است.

دو گوشی LG G6 و LG V30 هنوز هم به صورت رسمی در چین عرضه نشده‌اند.

هفته‌ی گذشته ال‌جی آمار و ارقام تجاری مربوط به سال ۲۰۱۷ خود را منتشر کرد. در حالی که شرکت ال‌جی درآمدی بسیار خوب داشته و رکوردهای خود را جابه‌جا کرده است، بخش موبایل این شرکت در سه ماهه‌ی پایانی سال میلادی ۱۹۲ میلیون دلار ضرر داشته است. ال‌جی مشخصا دلیل این ضرر را رقابت سنگین از سوی برندهای چینی اعلام کرده بود.

رقابت با برند‌های چینی در کشور خودشان اصلا کار ساده‌ای نیست و بازار چین، به طور کلی به دست گوشی‌های چینی است. از بین ۴۸۰ گوشی موبایلی که ال‌جی در سال ۲۰۱۷ در تمام دنیا فروخته بود، فقط ۱۶۰ هزار عدد مربوط به کشور چین بودند.

دو گوشی LG G6 و LG V30 هنوز هم به صورت رسمی در چین عرضه نشده‌اند؛ طوری که اگر همین حالا هم وارد سایت ال‌جی موبایل در چین شوید، با گوشی G5 روبرو می‌شوید.

مطمئنا خروج از بازار گوشی‌های هوشمند چین، نتایج بهتری از رقابت در آن را برای ال‌جی در پی خواهد داشت.

منبع: GSM Arena

دیدگاه‌ها 5

*
*

  فروش عسل پاسخ

  ممنون بابت چنين سايت زيبا و به درد بخورتان

  Kobayashi پاسخ

  Hi! That is nice present offering for you. http://bit.ly/2J6MXZG

  Ajaja پاسخ

  Ciao! Behold is nice offers - the excellent collection of world’s top slots, roulette and blackjack games To qualify click on the link below. http://bit.ly/2Jb4HmE

  PatrickPlosy پاسخ

  Hey Look what we carry in the behoof you! an well-connectedbonus
  Are you in?

  http://bit.ly/2jwrca1

  StephenCowly پاسخ

  Hi What we treat here is , demandingdonation
  Are you in?

  http://bit.ly/2PwU0N0