معما جدید و جالب

معما جدید و جالب

همان‌طور که قبلاً هم گفتیم حل سؤالات ریاضی هرچند ساده، درواقع نوعی به‌کارگیری از مغز بوده و همچنین طبق تحقیقات، حل بازی و ریاضی ، ذهن انسان را جوان نگه خواهد داشت. ظاهراً حل معما برای کاربران https://iranallinone.com هم بسیار جذاب بوده و موردتوجه بسیاری قرارگرفته است.

معما و تست هوش

در این مطلب نیز یک بازی و ریاضی جدید را در اختیارتان قرار خواهیم داد که قبل از حل آن باید با اولویت‌بندی عملیات‌های مختلف ریاضی آشنا باشید. قطعاً می‌دانید که حل عملیات مختلف ریاضی طبق ترتیب خاصی انجام می‌شود که اگر این ترتیب را زیر پا بگذارید حاصل به‌دست آمده غلط خواهد بود. چنین محاسباتی در صفحات مجازی مختلف، زیاد منتشر می‌شود و جواب‌های مختلفی نیز از سوی کاربران داده می‌شود که همیشه فقط یک پاسخ صحیح است. در ادامه یک مسئله ریاضی را مطرح خواهیم کرد که به‌سادگی می‌توانید پاسخ آن را پیدا کنید.

حل بازی و ریاضی

در مسئله زیر باید عملیات و محاسبات را طبق اولویت‌بندی و ترتیب صحیح انجام دهید تا به پاسخ صحیح دست‌یابید. به نظر شما حاصل عبارت زیر چه عددی خواهد شد؟ عدد 1 یا عدد 9؟

حل بازی و ریاضی

معما سخت و جدید

نکته: پس از یک هفته پاسخ معما در انتهای همین مطلب قرار خواهد گرفت و می‌توانید پاسخ درست را مشاهده نمایید.

همان‌طور که در مطلب قبلی اشاره کردیم ریاضی، ورزش مغز است و توانایی حل سؤالات بازی و ریاضی یا معما، هورمونی را در بدن ایجاد می‌کند که موجب خوشحالی و افزایش انرژی مثبت فرد خواهد شد درنتیجه حتماً این عبارت ریاضی را حل کنید، نظرات خود را با ما در میان بگذارید و پاسخ صحیح را در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید.

 

پاسخ معما: طبق قانون اولویت ها پاسخ این معما 9 است.

دیدگاه‌ها 0

*
*