all in one 34 inch

all in one 34 inch

رایانه های All-in-One برای کاربران با فضای محدود یا کسانی که مایل هستند به طور جدی درهم و برهمی کابل را قطع کنند ، انتخاب خوبی است. اما هنوز هم به فضای کافی نیاز دارید تا AiO آینده HP را در فضای زندگی خود جای دهید.

HP هنوز فاش نکرده است که آیا صفحه نمایش خمیده 34 اینچی AiO در آینده با یک رزولوشن با وضوح نسبت به اجداد خود برخورد خواهد شد ، که در ابعاد 21: 3،440 1، 1440 پیکسل شکل گرفته است.

NVIDIA GeForce® GTX بهترین تجربه بازی PC است. واقعا تغییر عملکرد بازی. فناوری های نوآورانه بازی. تجربه های سینمایی بی نظیر و بی نظیر در 4K و بعد از آن. حتی همه جانبه ، نسل بعدی VR.

تنها چیزی که من در مورد HP Envy Curved All-in-One 34 دوست ندارم اسم باشد: این یک لقمه است. از هر نظر دیگر ، این یک رایانه شخصی عالی و جذاب به نظر می رسد که دارای ویژگی های منظمی است.

بدیهی است که صفحه نمایش فوق العاده گسترده 34 اینچی بزرگترین ویژگی از همه است. این کامپیوتردارای رزولوشن 3،440 1، 1،440 و یک ضد لک و ضد تابش است ، گزینه خوبی برای صفحه نمایش های اغلب براق کننده رایانه های شخصی در همه. تیز ، روشن و رنگارنگ است. در حقیقت ، صفحه نمایش 99٪ فضای رنگی sRGB را پوشش می دهد ، به این معنی که می تواند تمام رنگ های استفاده شده در وب سایت ها و بیشتر فیلم های آنلاین را نمایش دهد. این بازی کامل است.

HP Envy 34

اگر به دنبال چیزی با فاکتور wow فوری هستید ، Envy 34 از HP آن را به صورت لکه دار است. این یک صفحه نمایش خیره کننده 34 اینچی منحنی 1440p است که توسط بلندگوها با تنظیم Bang و Olufsen به نمایش در می آید.

در بالاترین سطح ممکن ، شما می توانید یک Envy 34 با پردازنده نسل هفتم Core i7 ، 16 گیگابایت رم و ترکیبی از درایو حالت جامد (SSD) و حافظه هارد دیسک (HDD) داشته باشید. همچنین می توانید از گرافیک اختصاصی در قالب AMD RX 460 استفاده کنید و آن را برای سازندگان و برخی از بازی های سبک محکم کنید.