All In One 34 inch

All In One 34 inch

رایانه های All-in-One برای کاربران با فضای محدود یا کسانی که مایل هستند به طور جدی درهم و برهمی کابل را قطع کنند ، انتخاب خوبی است. اما هنوز هم به فضای کافی نیاز دارید تا AiO آینده HP را در فضای زندگی خود جای دهید.

HP هنوز فاش نکرده است که آیا صفحه نمایش خمیده 34 اینچی AiO در آینده با یک رزولوشن با وضوح نسبت به اجداد خود برخورد خواهد شد ، که در ابعاد  3440 * 1440 پیکسل شکل گرفته است.

NVIDIA GeForce GTX بهترین تجربه بازی PC است. واقعا تغییر عملکرد بازی. فناوری های نو آورانه بازی تجربه های سینمایی بی نظیر در 4K و بعد از آن حتی همه جانبه ، نسل بعدی VR.

کامپیوتر های کمی هستند که پس از مواجهه با آنها عقل از سر شما بپرد! اچ پی Envy 34 Curved یکی از آنهاست! یکی از اصلاحات بزرگی که در این آل این وان رخ داده است صفحه مادربورد به پایین آل این وان و ساخت پایه ای محکم برای صفحه نمایش منحنی ۳۴ اینچ آن است. پایه چوبی آن نیز زیبایی دو چندان به آن بخشیده است.

HP Envy Curved All-in-One 34  از هر نظر دیگر ، این یک رایانه شخصی عالی و جذاب به نظر می رسد که دارای ویژگی های منظمی است.

بدیهی است که صفحه نمایش فوق العاده گسترده 34 اینچی بزرگترین ویژگی از همه است. این کامپیوتر دارای رزولوشن 3440 * 1440 است ، گزینه خوبی برای صفحه نمایش های اغلب براق کننده رایانه های شخصی در همه. تیز ، روشن و رنگارنگ است. در حقیقت ، صفحه نمایش 99٪ فضای رنگی SRGB را پوشش می دهد ، به این معنی که می تواند تمام رنگ های استفاده شده در وب سایت ها و بیشتر فیلم های آنلاین را نمایش دهد.

HP Envy 34

 این یک صفحه نمایش خیره کننده 34 اینچی منحنی است که توسط بلندگوها با تنظیم Bang و Olufsen به نمایش در می آید.

در بالاترین سطح ممکن ، شما می توانید یک Envy 34 با پردازنده نسل هفتم Core i7 ، گیگابایت رم16  و ترکیبی از درایو حالت جامد (SSD) و حافظه هارد دیسک (HDD) داشته باشید. همچنین می توانید از گرافیک اختصاصی در قالب NVIDIA Geforce 1050 GTX استفاده کنید و آن را برای سازندگان و برخی از بازی های سبک محکم کنید.